Załóż bezpłatne konto
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ 500 130 180

Kurier Afganistan paczki do Afganistanu

Afganistan

 Pomimo że Afganistan leży od nas daleko, tani kurier do Afganistanu dostarcza paczki najszybciej na rynku. Przekonaj się o zaletach naszej firmy.

Afganistan często nazywany jest skrzyżowaniem Azji Środkowej. Jako kraj, ma za sobą bardzo burzliwą historię. Perspektywy gospodarcze w Afganistanie znacznie poprawiły się od czasu upadku reżimu talibów, który miał miejsce w 2001 r. Swój duży udział w tym miała międzynarodowa pomoc finansowa w wysokości ponad 2 miliardów dolarów. Pieniądze zostały skierowane na odbudowę sektora rolnego i przywrócenie prawidłowego działania instytucji państwowych. Pomimo ciągłego postępu, jaki Afganistan odnotował w ciągu minionych lat, gospodarka w dalszym ciągu pozostaje słaba i jest silnie uzależniona od pomocy zagranicznej, rolnictwa i handlu z krajami sąsiadującymi. Odbudowa kraju na wszystkich płaszczyznach – ekonomicznych, kulturowych i społecznych z pewnością zajmie kilka następnych dekad i bez ciągłej pomocy darczyńców nie będzie mogła być realizowana. Obecnie, poziom życia w Afganistanie należy do najniższych na świecie. Większość ludności nadal cierpi na niedobór mieszkań, czystej wody, elektryczności, opieki medycznej i pracy. Rząd afgański wraz z międzynarodowymi organizacjami pracuje nad poprawą tej sytuacji, poprzez wyznaczanie priorytetów rozwoju infrastruktury: edukacji, rozwoju mieszkalnictwa , tworzenia nowych miejsc pracy. Z każdym rokiem w kraju rośnie stabilność polityczna, co sprzyja tworzeniu optymistycznych perspektywy dla dalszego rozkwitu afgańskiej gospodarki. Stolicą Afganistanu jest miasto Kabul.

 

Kabul lub pozostałe miasta w tym kraju są otwarte na Ciebie i Twoje przesyłki. Kurier Afganistan profesjonalnie i bezpiecznie doręczy każdą wysłaną przez Ciebie przesyłkę.