Załóż bezpłatne konto
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ 500 130 180

Kurier Angola - paczki do Angolii

Angola 

Nie uwierzysz w to, jak szybko dostarczana jest przesyłka kurierska do Angoli. Krótki czas realizacji zlecenia i niska cena to atuty naszej oferty kurierskiej.

Angola jest jednym z krajów Afryki Południowej, położona na zachodnim wybrzeżu. Od południa graniczy z Namibii, od wschód Zambii, od północą z Demokratyczną Republiką Konga. Teren kraju jest bardzo zróżnicowany i składa się z rozległych płaskowyżów o nieregularnych tarasach. Centralny płaskowyż zajmujący blisko 66 % powierzchni kraju ma wiele rzek, stanowiących dorzecza Kongo i Zambezi, które z kolei płyną do Atlantyku. Stolica kraju to Luanda, będąca jednocześnie największym miastem. Pozostałe ważne ośrodki to Huambo, Beneguela i Lobito. Klimat w Angolii jest urozmaicony – od tropikalnego aż po pustynny, w zależności od lokalizacji. Prawie cała ludność Angolii jest pochodzenia Bantu i składa się z licznych grup plemiennych. Aż 70% wszystkich mieszkańców stanowią chrześcijanie. Język urzędowy to portugalski. Najważniejsze produkty Angolii to banany, maniok, owoce cytrusowe, kawa, miedź, bawełna, diamenty, ryba oraz ruda żelaza. Dobrze rozwinięty eksport każdego roku wywozi za granicę duże ilości kawy, ropy, diamentów, kukurydzy, drewna i tytoniu – bardzo cenionego na całym świecie.

 

Huambo, Lobito czy Beneguela – kurier Angola wszędzie dostarczy każdą przesyłkę – bez względu na warunki pogodowe, terenowe i polityczne. Zaufaj doświadczeniu naszych kurierów